·· פגוש כמה מטפלים שלנו ··

שני

מטפלת בעיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, רקמות עמוק ועוד.
הסמכה מקמפוס ברושים, אוניברסיטת ת"א.
שני הוסמכה כמטפלת רפלקסולוגיה בשנת 2009 והמשיכה בקריירה הטיפולית שלה מאז. במהלך השנים היא צברה הכשרות נוספות וניסיון בטכניקות עיסוי שונות, כולל עיסוי שבדי, עיסוי באבנים חמות ועיסוי רקמות עמוק. שני גדלה באיטליה, ולכן יודעת ליהנות מהחיים. היא עלתה לארץ ב-2008 ובאקט של ציונות והתמדה, לאט לאט הצליחה להביא לפה את כל משפחתה. שני הצטרפה אלינו בעקבות המלצה מאחת המטפלות הבכירות במאסו. כמו מטפלים רבים במאסו, היא מחזיקה בדירוג של 5* שמתקבל באופן עקבי מלקוחותיה אחרי כל טיפול. שני גם מאוד אוהבת ילדים ולפני שעשתה הסבה מקצועית לטיפול במגע עבדה לתקופה ארוכה כגננת. אנחנו רוצים להאמין שלטפל באדם אחד זה יותר קל מלטפל ב20 ילדים.

חנן

מטפל בעיסוי בכיר ומרצה ברידמן.
הסמכה ממכללת רידמן לרפואה משלימה אינטגרטיבית.
חנן הוא מעסה ותיק ואחד המטפלים הבכירים במאסו. הוא עזר לנו למצוא את המטפלים הטובים ביותר במרכז ולהגדיל את המאגר המטפלים שלנו למה שאנחנו היום. חנן מרגיש שטיפול במגע הוא כלי מתוך ארגז כלים רחב שמטרתו לעזור לאנשים לשפר את בריאותם וחייהם. הוא נהנה מהעבודה, אוהב לעזור לאחרים ונותן ללקוחות המון מעצמו. חנן מוסמך כמטפל בעיסוי מאז 2004. מאז הוא המשיך ללמוד טכניקות שונות בישראל ובחו"ל. כיום הוא מטפל רב-תחומי במגוון טיפולי רפואה משלימה שכוללים עיסוי שוודי, שיאצו, רקמות עמוק, תאילנדי, ופסיכותרפיה גופנית. חנן מלמד במגמת העיסוי השוודי במכללת רידמן, במטרה להכשיר ולתמוך בדור הבא של המטפלים בתחום העיסוי. במקביל לעבודתו כמטפל ומרצה – חנן גם מלמד יוגה בשיטת אשטנגה ויניאסה, באופן פרטי ובקבוצות.

איריס

מטפלת בעיסוי שוודי, רקמות עמוק, ספורט, הריון ועוד.
הסמכה ממכללת רידמן לרפואה משלימה אינטגרטיבית.
איריס היא מטפלת מדהימה, ועל הדרך גם בן אדם מקסים, חם וחיובי. הידיים שלה מרפאות אפילו לקוחות שחשבו שהם מרגישים טוב ואחרי טיפול אחד אומרים שהם לא ידעו כמה טוב באמת אפשר להרגיש. איריס משתמשת בכישורי הטיפול שלה לעזרה בהקלת כאבים, בשיקום פציעות, בשיפור של זרימת הדם, בהקלת לחצים, ומתן הרגשה כללית טובה לכל מי שפוגש אותה. איריס צברה מעל 15 שנות ניסיון מקצועיות והיא עובדת בטכניקות רבות, שכוללות: שוודי, ספורט/ שיקומי, והריון. היא אוהבת לפגוש אנשים חדשים ולעזור להם אבל, בהעדר רכב היא לוקחת טיפולים רק בצפון תל אביב או בהזמנות זוגיות אליהם היא תמיד מגיעה עם טרמפ ממאסו אחר.

לורי

מטפלת בעיסוי שוודי, הריון ועוד.
הסמכה ממכללת רידמן לרפואה משלימה אינטגרטיבית.

אחרי הרבה שנים בחו"ל ותקופה ממושכת בניו זילנד, לורי חזרה לישראל כדי להתחיל את לימודיה ברידמן. היא בעלת ניסיון של למעלה מ6 שנים במקצוע ומוסמכת בטכניקות שונות ומגוונות, כולל עיסוי משולב, עיסוי שוודי ועיסוי הריון. לורי היא מטפלת תל אביבית אסלית שלא פוחדת מפקקים ובעיות חניה. היא עבדה בעבר כמפיקה בסרטים, וסדרות, והחליטה שהלחץ לא מתאים לה, ושטיפול באנשים הרבה יותר משמעותי ומספק מטיפול בשחקנים. היום לורי עובדת מתי ואיפה שמתאים לה (גם בשעות הזויות) וללא לחצים מיותרים. היא מאוד אוהבת לפגוש אנשים חדשים, לעזור להם להירגע ולהשתחרר מכאבים ועל הדרך לדבר על סרטים ואומנות.

אסף

מטפל בעיסוי תאילנדי, שוודי, הריון ועוד.
הסמכה מהמרכז הישראלי לחקר רפואה מזרחית.

אסף גר בקיבוץ עמק חפר עם משפחתו ומתרגל טאי צ'י באופן קבוע. הוא מטפל בעיסוי יותר מעשר שנים ולא מפסיק ללמוד ולהרחיב את הידע שלו על מנת לספק ללקוחותיו רמה גבוה של טיפולים. אסף מנוסה בטכניקות רבות כולל עיסוי שבדי, עיסוי לפני ואחרי הריון, וטיפול יוגה-תאילנדי. הוא אחד המטפלים הראשונים במשפחת מאסו ואנחנו כל פעם מתלהבים מחדש לשמוע את הביקורות מהמטופלים שלו. זה כבר נהיה סטנדרטי לקבל הודעות מלקוחות שאומרים "יש לו ידי קסם" ו"איזה בן אדם מדהים".

סיגל

מטפלת בעיסוי רפואי, שוודי, הריון ועוד.
הסמכה ממכללת תלתן לרפואה אלטרנטיבית.
סיגל מעסה מוסמכת משנת 2015, למרות שהיא מטפלת בחברים מאז שהיא זוכרת: "חברים עודדו אותי להחליף מקצוע אחרי שנים שהייתי מטפלת בהם כתחביב. בסופו של דבר שכנעו אותי שיש משהו מיוחד במגע שלי ושאני חייבת לעשות עם זה משהו. החלטתי ללכת ללמוד ולעבוד בטיפול במגע… אף פעם לא התחרטתי על השינוי. אני מרגישה שזו זכות עבורי לעזור לאנשים".
סיגל מוסמכת בעיסוי רפואי בכיר ובנוסף יש לה ידע וניסיון בטכניקות שונות שמתמקדת בשיפור הבריאות הפיזית והנפשית. היא עובדת מתוך שליחות, עם המון אמפתיה ובידיעה שכל אדם עובר מגוון חוויות וקשיים לאורך חייו. המטרה שלה היא קודם כל להבין מה גורם לכאב וללחץ ואז לנווט את שיטת הטיפול שלה בהתאם. סיגל היא בין המטפלים הראשונים שהצטרפו למשפחת מאסו וכשהיא לא נחה ומתפנקת בעצמה באיזה אי יווני, היא מטפלת עסוקה עם לקוחות חוזרים ומרוצים.