·· אודותינו ··

מאסו מנוהל ובבעלות חברת ספא פלוס אתרים בע”מ – ח.פ 514301837
ההבטחה שלנו: מאסו היא הפלטפורמה המצליחה בישראל להזמנת מסאז עד הבית על פי דרישה. עם מאסו תוכלו להירגע, להשתחרר ולהתפנק עם עיסויי איכותי מתי ואיפה שבא לכם, בבית, במשרד ואפילו בחוץ.

תהליך ההזמנה במאסו אורך פחות מ3 דקות ובהתאם לדרישתכם, מסאז’יסט מוסמך ואיכותי שנבחר על ידינו בקפידה יכול להיות בדרך אליכם תוך פחות משעתיים.

למה מסאז’ בבית / למה על פי דרישה?

שלום,

הכל התחיל לפני כשנתיים כאשר כתוצאה מתאונת ספורט התחלתי לסבול מכאבי גב תכופים. פיזיותרפיה ותרגילים עזרו בשביל להפחית את הכאב לטווח הארוך אבל אחת לכמה זמן, כשהכאבים התחזקו ולא רציתי לקחת תרופות, הדבר היחיד שעזר היה עיסוי מקצועי.

חברים המליצו לי על מטפל מעולה בהוד השרון (שהיום אגב עובד איתנו במאסו) אבל הוא לא תמיד היה זמין וכשכאב לי רציתי להזמין עיסוי עכשיו, לא עוד שבוע. בנוסף, הרעיון של לעלות על אוטובוסים ורכבות או לעמוד שעות בפקקים עם גב כואב כדי להגיע לטיפול, לא הסתדר לי כל כך עם הרוגע והפינוק שדמיינתי לעצמי כשרציתי מסאז’.

אותה בעיה היתה גם עם מכוני עיסויי למיניהם. במקרה הטוב היה אפשר להזמין משהו לעוד יומיים שלושה ובמקרה הרע המעסה עבר את ההכשרה שלו בשב”כ ולא בבית ספר רציני ויצאתי מהטיפול עם יותר כאבים מכשהגעתי. שלא לדבר על כל הפעמים שמכון עיסוי התברר בכלל כמשהו אחר לגמרי…

ואז, מתוך הכאב, היה לי רגע של הארה – נזכרתי שכשגרתי בלונדון היה ניתן להזמין הכל באינטרנט On-Demand. לא רק מונית ופיצה אלא גם שירותי ניקיון, הובלה ואפילו טיפולי פנים ועיסוי! חשבתי לעצמי למה לא גם בארץ. למה לא לנצל את הטכנולוגיה של חברות כמו גט טקסי ואובר גם בטיפולי עיסוי ומסאז’. למה לא להזמין עיסוי הביתה.

לקח לי קצת זמן לארגן את הכל אבל בלא מעט מאמץ ועם הרבה תהליכי סינון אני גאה להציג לכם היום את מאסו – הפתרון המושלם לתיאום שירותי מסאז’ בשביל לפנק את עצמכם או את האנשים החשובים לכם.

צוות מאסו.